SLR500JB-0R02
YageoYageo
SLR500JB-0R02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLR500JB-0R02
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: SLR500JB-0R02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLR500JB-0R02
Tau Wae SLR500JB-0R02 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187174 pcs Pepa Raraunga SLR500JB-0R02.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.551" L x 0.197" W (14.00mm x 5.00mm)
Raupapa SLR Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 0.02AFBK
SLR500JB0R02
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.748" (19.00mm)
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Te hanganga Ceramic