SC1808KKX7RTBB152
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC1808KKX7RTBB152
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808
Ngā Rauemi: SC1808KKX7RTBB152.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC1808KKX7RTBB152
Tau Wae SC1808KKX7RTBB152 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga CAP CER 1500PF 250VAC X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4407 pcs Pepa Raraunga SC1808KKX7RTBB152.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.087" (2.20mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.079" W (4.80mm x 2.00mm) Raupapa SC
Ratonga X2, Y3 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1808 (4520 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 1500pF
Nga tono Safety
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC1812-100
SC1812-100
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 1.12A 312 MOHM
I roto i te taonga: 212693 pcs
Tikiake: SC1812-100.pdf
RFQ
SC18-2SP-1945-2000C
SC18-2SP-1945-2000C
Kaihanga: Omron Automation & Safety
Whakaahuatanga: SPECIAL SCS CONTACT SWITCH
I roto i te taonga: 364 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: SAXXON CABLE CLIP 7MM
I roto i te taonga: 557267 pcs
Tikiake:
SC1808KKX7RTBB221
SC1808KKX7RTBB221
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: CAP CER 220PF 250VAC X7R 1808
Tikiake: SC1808KKX7RTBB221.pdf
Kaihanga: Belden
Whakaahuatanga: SAXXON CABLE CLIP 6MM
SC1808KKX7RWBB102
SC1808KKX7RWBB102
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: CAP CER 1000PF 250VAC X7R 1808
Tikiake: SC1808KKX7RWBB102.pdf
SC1808KKX7RTBB102
SC1808KKX7RTBB102
Tikiake: SC1808KKX7RTBB102.pdf
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 340MA 2.86 OHM
Tikiake: SC1812-101.pdf
SC1808KKX7RTBB471
SC1808KKX7RTBB471
Whakaahuatanga: CAP CER 470PF 250VAC X7R 1808
Tikiake: SC1808KKX7RTBB471.pdf
SC1808JKNPOWBN330
SC1808JKNPOWBN330
Whakaahuatanga: CAP CER 33PF 250VAC NPO 1808
Tikiake: SC1808JKNPOWBN330.pdf
SC1808KKX7RWBB681
SC1808KKX7RWBB681
Whakaahuatanga: CAP CER 680PF 250VAC X7R 1808
Tikiake: SC1808KKX7RWBB681.pdf
SC18-3Q
SC18-3Q
Whakaahuatanga: 8MM SAXXON CABLE CLIP
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel