RT2512CKB0784K5L
YageoYageo
RT2512CKB0784K5L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT2512CKB0784K5L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 84.5KOHM 0.25% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: RT2512CKB0784K5L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT2512CKB0784K5L
Tau Wae RT2512CKB0784K5L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 165572 pcs Pepa Raraunga RT2512CKB0784K5L.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±10ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Raupapa RT Tuhinga 84.5 kOhms
Mana (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 84.5 kOhms ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film