RT2512CKB0721R5L
YageoYageo
RT2512CKB0721R5L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT2512CKB0721R5L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 21.5 OHM 0.25% 3/4W 2512
Ngā Rauemi: RT2512CKB0721R5L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT2512CKB0721R5L
Tau Wae RT2512CKB0721R5L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 21.5 OHM 0.25% 3/4W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152269 pcs Pepa Raraunga RT2512CKB0721R5L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.75W, 3/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 2512 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 2512 (6432 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT2512CKB0721R5L Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 21.5 Ohm ±0.25% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25%
Whakaahuatanga RES SMD 21.5 OHM 0.25% 3/4W 2512 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film