RT2010FKE072K71L
YageoYageo
RT2010FKE072K71L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT2010FKE072K71L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.71K OHM 1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: RT2010FKE072K71L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT2010FKE072K71L
Tau Wae RT2010FKE072K71L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 2.71K OHM 1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1126782 pcs Pepa Raraunga RT2010FKE072K71L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Raupapa RT Tuhinga 2.71 kOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.71 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Thin Film