RT1210WRD0782K5L
YageoYageo
RT1210WRD0782K5L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT1210WRD0782K5L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 82.5KOHM 0.05% 1/4W 1210
Ngā Rauemi: RT1210WRD0782K5L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT1210WRD0782K5L
Tau Wae RT1210WRD0782K5L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 88238 pcs Pepa Raraunga RT1210WRD0782K5L.pdf
Te manawanui ±0.05% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Raupapa RT Tuhinga 82.5 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 82.5 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film