RT1210FRD07261RL
YageoYageo
RT1210FRD07261RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT1210FRD07261RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 261 OHM 1% 1/4W 1210
Ngā Rauemi: RT1210FRD07261RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT1210FRD07261RL
Tau Wae RT1210FRD07261RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 261 OHM 1% 1/4W 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1007862 pcs Pepa Raraunga RT1210FRD07261RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Raupapa RT Tuhinga 261 Ohms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 261 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film