RT1210CRE072K87L
YageoYageo
RT1210CRE072K87L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT1210CRE072K87L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.87KOHM 0.25% 1/4W 1210
Ngā Rauemi: RT1210CRE072K87L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT1210CRE072K87L
Tau Wae RT1210CRE072K87L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 380376 pcs Pepa Raraunga RT1210CRE072K87L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1210 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT1210CRE072K87L Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 2.87k Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25%