RT1210CRE0718K2L
YageoYageo
RT1210CRE0718K2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT1210CRE0718K2L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 18.2KOHM 0.25% 1/4W 1210
Ngā Rauemi: RT1210CRE0718K2L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT1210CRE0718K2L
Tau Wae RT1210CRE0718K2L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 389749 pcs Pepa Raraunga RT1210CRE0718K2L.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1210 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Raupapa RT Tuhinga 18.2 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 18.2 kOhms ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film