RT1206DRD079K76L
YageoYageo
RT1206DRD079K76L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT1206DRD079K76L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 9.76K OHM 0.5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: RT1206DRD079K76L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT1206DRD079K76L
Tau Wae RT1206DRD079K76L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 9.76K OHM 0.5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2018139 pcs Pepa Raraunga RT1206DRD079K76L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.25W, 1/4W
Tuhinga o mua - Breakdown 1206 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT1206DRD079K76L Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 9.76k Ohm ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5%
Whakaahuatanga RES SMD 9.76K OHM 0.5% 1/4W 1206 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film