RT0805DRD07115RL
YageoYageo
RT0805DRD07115RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0805DRD07115RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 115 OHM 0.5% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RT0805DRD07115RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0805DRD07115RL
Tau Wae RT0805DRD07115RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 115 OHM 0.5% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2247667 pcs Pepa Raraunga RT0805DRD07115RL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RT Tuhinga 115 Ohms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 115 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film