RT0805CRE072K67L
YageoYageo
RT0805CRE072K67L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0805CRE072K67L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.67KOHM 0.25% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RT0805CRE072K67L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0805CRE072K67L
Tau Wae RT0805CRE072K67L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 1261144 pcs Pepa Raraunga RT0805CRE072K67L.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RT Tuhinga 2.67 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.67 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film