RT0805CRC076K49L
YageoYageo
RT0805CRC076K49L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0805CRC076K49L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 6.49KOHM 0.25% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RT0805CRC076K49L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0805CRC076K49L
Tau Wae RT0805CRC076K49L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 856535 pcs Pepa Raraunga RT0805CRC076K49L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT0805CRC076K49L Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 6.49k Ohm ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25%