RT0805BRC07210RL
YageoYageo
RT0805BRC07210RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0805BRC07210RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 210 OHM 0.1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RT0805BRC07210RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0805BRC07210RL
Tau Wae RT0805BRC07210RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 210 OHM 0.1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 458628 pcs Pepa Raraunga RT0805BRC07210RL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.125W, 1/8W
Tuhinga o mua - Breakdown 0805 Te matotoru (Max) ±15ppm/°C
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT0805BRC07210RL Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 210 Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%
Whakaahuatanga RES SMD 210 OHM 0.1% 1/8W 0805 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film