RT0603WRB072K7L
YageoYageo
RT0603WRB072K7L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0603WRB072K7L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.7KOHM 0.05% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: RT0603WRB072K7L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0603WRB072K7L
Tau Wae RT0603WRB072K7L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 109364 pcs Pepa Raraunga RT0603WRB072K7L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±10ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT0603WRB072K7L Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 2.7k Ohm ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.05%
Whakaahuatanga RES SMD 2.7KOHM 0.05% 1/10W 0603 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film