RT0603DRD07100RL
YageoYageo
RT0603DRD07100RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0603DRD07100RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 0.5% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: RT0603DRD07100RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0603DRD07100RL
Tau Wae RT0603DRD07100RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 0.5% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3289475 pcs Pepa Raraunga RT0603DRD07100RL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa RT Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 311-100DTR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film