RT0603CRD07124KL
YageoYageo
RT0603CRD07124KL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0603CRD07124KL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 124KOHM 0.25% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: RT0603CRD07124KL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0603CRD07124KL
Tau Wae RT0603CRD07124KL Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 1159435 pcs Pepa Raraunga RT0603CRD07124KL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT0603CRD07124KL Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 124k Ohm ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.25%