RT0603CRC071K8L
YageoYageo
RT0603CRC071K8L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0603CRC071K8L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.8KOHM 0.25% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: RT0603CRC071K8L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0603CRC071K8L
Tau Wae RT0603CRC071K8L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 602725 pcs Pepa Raraunga RT0603CRC071K8L.pdf
Te manawanui ±0.25% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa RT Tuhinga 1.8 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 kOhms ±0.25% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film