RT0603BRE0723K7L
YageoYageo
RT0603BRE0723K7L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0603BRE0723K7L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 23.7KOHM 0.1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: RT0603BRE0723K7L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0603BRE0723K7L
Tau Wae RT0603BRE0723K7L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 1182317 pcs Pepa Raraunga RT0603BRE0723K7L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.1W, 1/10W
Tuhinga o mua - Breakdown 0603 Te matotoru (Max) ±50ppm/°C
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT0603BRE0723K7L Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 23.7k Ohm ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.1%