RT0402FRE071K78L
YageoYageo
RT0402FRE071K78L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0402FRE071K78L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 1.78K OHM 1% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: RT0402FRE071K78L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0402FRE071K78L
Tau Wae RT0402FRE071K78L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 1.78K OHM 1% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3027930 pcs Pepa Raraunga RT0402FRE071K78L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RT Tuhinga 1.78 kOhms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1.78 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film