RT0402DRD07931RL
YageoYageo
RT0402DRD07931RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0402DRD07931RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 931 OHM 0.5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: RT0402DRD07931RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0402DRD07931RL
Tau Wae RT0402DRD07931RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 931 OHM 0.5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1836963 pcs Pepa Raraunga RT0402DRD07931RL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Raupapa RT Tuhinga 931 Ohms
Mana (Watts) 0.063W, 1/16W Packaging Original-Reel®
Paa / Case 0402 (1005 Metric) Ētahi Ingoa 311-2211-6
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 931 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Te hanganga Thin Film