RT0402DRD07205RL
YageoYageo
RT0402DRD07205RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0402DRD07205RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 205 OHM 0.5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: RT0402DRD07205RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0402DRD07205RL
Tau Wae RT0402DRD07205RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 205 OHM 0.5% 1/16W 0402 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3604300 pcs Pepa Raraunga RT0402DRD07205RL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±25ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa RT
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RT0402DRD07205RL Teitei - Tae (Max) 0.014" (0.35mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 205 Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5%
Whakaahuatanga RES SMD 205 OHM 0.5% 1/16W 0402 Te kohikohi, te momo whare noho Thin Film