RT0201DRD07470RL
YageoYageo
RT0201DRD07470RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RT0201DRD07470RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 470 OHM 0.5% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: RT0201DRD07470RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RT0201DRD07470RL
Tau Wae RT0201DRD07470RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 470 OHM 0.5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1171582 pcs Pepa Raraunga RT0201DRD07470RL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa RT Tuhinga 470 Ohms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 470 Ohms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film