RSF5WSJB-91-910K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF5WSJB-91-910K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: RSF5WSJB-91-910K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF5WSJB-91-910K
Tau Wae RSF5WSJB-91-910K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES METAL OXIDE 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 418386 pcs Pepa Raraunga RSF5WSJB-91-910K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.335" Dia x 0.965" L (8.50mm x 24.50mm)
Raupapa RSF Tuhinga 910 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 910 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film