RSF2WSJR-52-82K
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RSF2WSJR-52-82K
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: RSF2WSJR-52-82K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RSF2WSJR-52-82K
Tau Wae RSF2WSJR-52-82K Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1606509 pcs Pepa Raraunga RSF2WSJR-52-82K.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Raupapa RSF Tuhinga 82 kOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 235°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, Safety Whakaahuatanga Taipitopito 82 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film