RE1206FRE076K81L
YageoYageo
RE1206FRE076K81L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RE1206FRE076K81L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 6.81K OHM 1% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: RE1206FRE076K81L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RE1206FRE076K81L
Tau Wae RE1206FRE076K81L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 6.81K OHM 1% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3830240 pcs Pepa Raraunga RE1206FRE076K81L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa RE Tuhinga 6.81 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6.81 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film