RE0805FRE0722K1L
YageoYageo
RE0805FRE0722K1L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RE0805FRE0722K1L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 22.1K OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: RE0805FRE0722K1L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RE0805FRE0722K1L
Tau Wae RE0805FRE0722K1L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 22.1K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5027821 pcs Pepa Raraunga RE0805FRE0722K1L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RE Tuhinga 22.1 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22.1 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film