RC2512FK-07124KL
YageoYageo
RC2512FK-07124KL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC2512FK-07124KL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 124K OHM 1% 1W 2512
Ngā Rauemi: 1.RC2512FK-07124KL.pdf2.RC2512FK-07124KL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC2512FK-07124KL
Tau Wae RC2512FK-07124KL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 124K OHM 1% 1W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1057359 pcs Pepa Raraunga 1.RC2512FK-07124KL.pdf2.RC2512FK-07124KL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm)
Raupapa RC Tuhinga 124 kOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa 232276361244L
9C25121W1240FKPF5
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 124 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film