RC1218DK-07124RL
YageoYageo
RC1218DK-07124RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC1218DK-07124RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 124 OHM 1W 1812 WIDE
Ngā Rauemi: 1.RC1218DK-07124RL.pdf2.RC1218DK-07124RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC1218DK-07124RL
Tau Wae RC1218DK-07124RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 124 OHM 1W 1812 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 314272 pcs Pepa Raraunga 1.RC1218DK-07124RL.pdf2.RC1218DK-07124RL.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1218 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Raupapa RC Tuhinga 124 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 124 Ohms ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Moisture Resistant Thick Film