RC1206DR-0723K7L
YageoYageo
RC1206DR-0723K7L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC1206DR-0723K7L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/4W 1206
Ngā Rauemi: 1.RC1206DR-0723K7L.pdf2.RC1206DR-0723K7L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC1206DR-0723K7L
Tau Wae RC1206DR-0723K7L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 23.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2700897 pcs Pepa Raraunga 1.RC1206DR-0723K7L.pdf2.RC1206DR-0723K7L.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Raupapa RC Tuhinga 23.7 kOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 23.7 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film