RC0805FRE-076K34L
YageoYageo
RC0805FRE-076K34L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0805FRE-076K34L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 6.34K OHM 1% 1/8W 0805
Ngā Rauemi: 1.RC0805FRE-076K34L.pdf2.RC0805FRE-076K34L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0805FRE-076K34L
Tau Wae RC0805FRE-076K34L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 6.34K OHM 1% 1/8W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9681882 pcs Pepa Raraunga 1.RC0805FRE-076K34L.pdf2.RC0805FRE-076K34L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa RC Tuhinga 6.34 kOhms
Mana (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa Q3774097
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.34 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film