RC0603FR-07124KL
YageoYageo
RC0603FR-07124KL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0603FR-07124KL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 124K OHM 1% 1/10W 0603
Ngā Rauemi: 1.RC0603FR-07124KL.pdf2.RC0603FR-07124KL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0603FR-07124KL
Tau Wae RC0603FR-07124KL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 124K OHM 1% 1/10W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6250590 pcs Pepa Raraunga 1.RC0603FR-07124KL.pdf2.RC0603FR-07124KL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa RC Tuhinga 124 kOhms
Mana (Watts) 0.1W, 1/10W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 311-124KHRCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.022" (0.55mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 124 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film