RC0402DR-0723K2L
YageoYageo
RC0402DR-0723K2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0402DR-0723K2L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 23.2KOHM 0.5% 1/16W 0402
Ngā Rauemi: 1.RC0402DR-0723K2L.pdf2.RC0402DR-0723K2L.pdf3.RC0402DR-0723K2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0402DR-0723K2L
Tau Wae RC0402DR-0723K2L Kaihanga Yageo
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.063W, 1/16W
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 Te matotoru (Max) ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Raupapa RC
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga RC0402DR-0723K2L Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 23.2k Ohm ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5%