RC0201JR-07910RL
YageoYageo
RC0201JR-07910RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0201JR-07910RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 910 OHM 5% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.RC0201JR-07910RL.pdf2.RC0201JR-07910RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0201JR-07910RL
Tau Wae RC0201JR-07910RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 910 OHM 5% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7142363 pcs Pepa Raraunga 1.RC0201JR-07910RL.pdf2.RC0201JR-07910RL.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa RC Tuhinga 910 Ohms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa YAG2367CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 910 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film