RC0201FR-07976RL
YageoYageo
RC0201FR-07976RL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0201FR-07976RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 976 OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.RC0201FR-07976RL.pdf2.RC0201FR-07976RL.pdf3.RC0201FR-07976RL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0201FR-07976RL
Tau Wae RC0201FR-07976RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 976 OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.05W, 1/20W
Tuhinga o mua - Breakdown 0201 Te matotoru (Max) ±200ppm/°C
Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Raupapa RC
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa YAG2853DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga RC0201FR-07976RL Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant FIFO 2
Whakaahua nui 976 Ohm ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 976 OHM 1% 1/20W 0201 Te kohikohi, te momo whare noho Thick Film