RC0201FR-072M2L
YageoYageo
RC0201FR-072M2L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0201FR-072M2L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.2M OHM 1% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.RC0201FR-072M2L.pdf2.RC0201FR-072M2L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0201FR-072M2L
Tau Wae RC0201FR-072M2L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 2.2M OHM 1% 1/20W 0201 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5710857 pcs Pepa Raraunga 1.RC0201FR-072M2L.pdf2.RC0201FR-072M2L.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa RC Tuhinga 2.2 MOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Ētahi Ingoa 232280672205L
9C02017A2204FEPF3
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 MOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film Te hanganga Thick Film