RC0201DR-072K49L
YageoYageo
RC0201DR-072K49L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0201DR-072K49L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 2.49KOHM 0.5% 1/20W 0201
Ngā Rauemi: 1.RC0201DR-072K49L.pdf2.RC0201DR-072K49L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0201DR-072K49L
Tau Wae RC0201DR-072K49L Kaihanga Yageo
He Rahinga Kei te wātea 3137267 pcs Pepa Raraunga 1.RC0201DR-072K49L.pdf2.RC0201DR-072K49L.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Raupapa RC Tuhinga 2.49 kOhms
Mana (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0201 (0603 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.010" (0.26mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2.49 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film