RC0100FR-07510RL
Hua Hua
Tau Wae: RC0100FR-07510RL
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 510 OHM 1% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: 1.RC0100FR-07510RL.pdf2.RC0100FR-07510RL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0100FR-07510RL
Tau Wae RC0100FR-07510RL Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 510 OHM 1% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2022073 pcs Pepa Raraunga 1.RC0100FR-07510RL.pdf2.RC0100FR-07510RL.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 01005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa RC Tuhinga 510 Ohms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 510 Ohms ±1% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film