RC0100DR-0734R8L
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RC0100DR-0734R8L
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES SMD 34.8OHM 0.5% 1/32W 01005
Ngā Rauemi: 1.RC0100DR-0734R8L.pdf2.RC0100DR-0734R8L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RC0100DR-0734R8L
Tau Wae RC0100DR-0734R8L Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES SMD 34.8OHM 0.5% 1/32W 01005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1374931 pcs Pepa Raraunga 1.RC0100DR-0734R8L.pdf2.RC0100DR-0734R8L.pdf
Te manawanui ±0.5% Te Tae Tema ±300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 01005 Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Raupapa RC Tuhinga 34.8 Ohms
Mana (Watts) 0.03W, 1/32W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 01005 (0402 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.006" (0.15mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 34.8 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Moisture Resistant Thick Film