PSP700JB-330R
YageoYageo
PSP700JB-330R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP700JB-330R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 330 OHM 7W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP700JB-330R.pdf2.PSP700JB-330R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP700JB-330R
Tau Wae PSP700JB-330R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 330 OHM 7W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 288078 pcs Pepa Raraunga 1.PSP700JB-330R.pdf2.PSP700JB-330R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 1.496" L (6.40mm x 38.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 330 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound