PSP500JB-3K9
YageoYageo
PSP500JB-3K9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP500JB-3K9
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 3.9K OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP500JB-3K9.pdf2.PSP500JB-3K9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP500JB-3K9
Tau Wae PSP500JB-3K9 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 3.9K OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4078 pcs Pepa Raraunga 1.PSP500JB-3K9.pdf2.PSP500JB-3K9.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 3.9 kOhms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3.9 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound