PSP500JB-270R
YageoYageo
PSP500JB-270R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP500JB-270R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 270 OHM 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP500JB-270R.pdf2.PSP500JB-270R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP500JB-270R
Tau Wae PSP500JB-270R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 270 OHM 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138921 pcs Pepa Raraunga 1.PSP500JB-270R.pdf2.PSP500JB-270R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 270 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa PSP500JB-270R-ND
YAG1115
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 270 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound