PSP500JB-1R8
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP500JB-1R8
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 5W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP500JB-1R8.pdf2.PSP500JB-1R8.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP500JB-1R8
Tau Wae PSP500JB-1R8 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 5W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 350141 pcs Pepa Raraunga 1.PSP500JB-1R8.pdf2.PSP500JB-1R8.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.984" L (6.40mm x 25.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 1.8 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 1.8 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PSP500JB-200R
PSP500JB-200R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES WW 5W 5% AXIAL
I roto i te taonga: 326495 pcs
Tikiake: PSP500JB-200R.pdf
RFQ
PSP500JB-1R
PSP500JB-1R
Kaihanga: Yageo
Whakaahuatanga: RES 1 OHM 5W 5% AXIAL