PSP400KB-180R
YageoYageo
PSP400KB-180R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSP400KB-180R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 180 OHM 4W 10% AXIAL
Ngā Rauemi: PSP400KB-180R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP400KB-180R
Tau Wae PSP400KB-180R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 180 OHM 4W 10% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157720 pcs Pepa Raraunga PSP400KB-180R.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.252" Square x 0.787" L (6.40mm x 20.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 180 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa YAG1064
Tae Mahi -55°C ~ 350°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 180 Ohms ±10% 4W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound