PSP17AJB-2K2
Hua Hua
Tau Wae: PSP17AJB-2K2
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES WW 17W 5% AXIAL
Ngā Rauemi: 1.PSP17AJB-2K2.pdf2.PSP17AJB-2K2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSP17AJB-2K2
Tau Wae PSP17AJB-2K2 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES WW 17W 5% AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55284 pcs Pepa Raraunga 1.PSP17AJB-2K2.pdf2.PSP17AJB-2K2.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.354" Square x 2.953" L (9.00mm x 75.00mm)
Raupapa PSP Tuhinga 2.2 kOhms
Mana (Watts) 17W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 kOhms ±5% 17W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Non-Inductive, Safety Wirewound Te hanganga Wirewound