PSM7WSJB-390R
YageoYageo
PSM7WSJB-390R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSM7WSJB-390R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 390 OHM 7W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.PSM7WSJB-390R.pdf2.PSM7WSJB-390R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSM7WSJB-390R
Tau Wae PSM7WSJB-390R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 390 OHM 7W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84140 pcs Pepa Raraunga 1.PSM7WSJB-390R.pdf2.PSM7WSJB-390R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.984" L x 0.354" W (25.00mm x 9.00mm)
Raupapa PSM Tuhinga 390 Ohms
Mana (Watts) 7W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.409" (10.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 390 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound