PSM500JB-47R
YageoYageo
PSM500JB-47R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSM500JB-47R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 5W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.PSM500JB-47R.pdf2.PSM500JB-47R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSM500JB-47R
Tau Wae PSM500JB-47R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 47 OHM 5W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77088 pcs Pepa Raraunga 1.PSM500JB-47R.pdf2.PSM500JB-47R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.984" L x 0.276" W (25.00mm x 7.00mm)
Raupapa PSM Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 5W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.331" (8.40mm) Ngā āhuatanga Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound