PGM4WSJB-22R
Hua Hua
Tau Wae: PGM4WSJB-22R
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 22 OHM 4W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: PGM4WSJB-22R.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PGM4WSJB-22R
Tau Wae PGM4WSJB-22R Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 22 OHM 4W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 299978 pcs Pepa Raraunga PGM4WSJB-22R.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -80/ +500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.917" L (5.00mm x 23.30mm)
Raupapa PGM Tuhinga 22 Ohms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22 Ohms ±5% 4W Through Hole Resistor Radial Wirewound