PGM2WSJB-3R3
YageoYageo
Yageo
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PGM2WSJB-3R3
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 3.3 OHM 2W 5% RADIAL
Ngā Rauemi: PGM2WSJB-3R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PGM2WSJB-3R3
Tau Wae PGM2WSJB-3R3 Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 3.3 OHM 2W 5% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 325842 pcs Pepa Raraunga PGM2WSJB-3R3.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema -80/ +500ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Radial Lead Rahi / Rahi 0.197" Dia x 0.717" L (5.00mm x 18.20mm)
Raupapa PGM Tuhinga 3.3 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 350°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Wirewound
Te hanganga Wirewound
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PGM0649 GR001
PGM0649 GR001
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: HOOK-UP STRND 6AWG GREEN 1000'