PF0603FRE7T0R01Z
YageoYageo
PF0603FRE7T0R01Z Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PF0603FRE7T0R01Z
Kaihanga / Waitohu: Yageo
Whakaahuatanga hua RES 0.01 OHM 1% 0.3W 0603
Ngā Rauemi: 1.PF0603FRE7T0R01Z.pdf2.PF0603FRE7T0R01Z.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PF0603FRE7T0R01Z
Tau Wae PF0603FRE7T0R01Z Kaihanga Yageo
Whakaahuatanga RES 0.01 OHM 1% 0.3W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 187139 pcs Pepa Raraunga 1.PF0603FRE7T0R01Z.pdf2.PF0603FRE7T0R01Z.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa PF Tuhinga 10 mOhms
Mana (Watts) 0.3W Packaging Tape & Reel (TR)